Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Kimiz biz?
 

Qui et facilis ut animi est optio omnis esse est porro optio enim nostrum nam est provident inventore eum ut.Rerum perferendis molestiae voluptatem rerum expedita vel itaque illum maiores optio voluptas sit earum eos accusamus officia distinctio et voluptate et officiis velit itaque iste qui voluptatem quas ut doloribus quo consequatur esse hic delectus a repellendus veritatis quibusdam similique et cumque est eaque quia minus laborum a voluptatem repudiandae iste culpa sint quae harum aut suscipit explicabo quis inventore vel voluptatem at molestias est at quia earum rerum ut aut ea temporibus beatae qui ea et iste ipsam et doloremque fuga tenetur voluptas et id commodi corporis dolores voluptatem dolores ea quaerat asperiores ad ut unde natus eos ut minima ut culpa aut consequatur nobis.

 
Kimiz biz?
 

Safsöz Hukuk Bürosu olarak 5 avukat, 1 stajyer avukat ve 2 ticari danışmandan oluşan bir aile iştirakiyiz.

 
Ne tür davalara bakıyoruz?
 

Her biri alanında uzman kalabalık ekibimiz ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren partner avukatlarımız ile çözüm ortaklarımız sayesinde yer, zaman ve mekan sınırı tanımaksızın hukukun her alanında danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

 
Fiyat politikamız nedir?
 

İstisnasız tüm fiyatlarımızı; davanın tipine, maddi boyutuna ya da müvekkil profiline göre değil, bize harcatacağı mesaiye göre belirliyoruz. Zira konusu ya da miktarı ne olursa olsun her dosyamıza aynı ilgi ve özeni gösteriyoruz.

 
Danışmanlık ücretli midir?
 

Avukatlık kanunu ilgili hükümleri gereği danışmanlık hizmeti ücretlidir ancak bir vakıanın olurunu ya da olmazını sormayı danışmanlık kapsamında değerlendirmiyoruz. 7/24 açık alan iletişim numaralarımızı çekinmeden arayabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Önemli Not: Sitede yer alan makalelerde yer alan bilgilerin doğrudan doğruya kişiler tarafından kullanılması sakıncalıdır. Bilgi, ipucu ve Yargıtay kararlarına ilişkin anlatımlar sadece tavsiye niteliğinde olup işbu anlatımlara dayanarak davaların asaleten takip edilmesi kesinlikle . İster ceza ister özel; hukukun her alanında olursa olsun davalarınızı alanında uzman ve tecrübeli bir avukat ile takip etmenizi öneririz. Avukatlık hizmetinin bir güven ilişkisi içermesi nedeniyle gerekli değerlendirmeyi bizzat kendiniz yapıp, sağda solda yazan "İzmir'in en iyi avukatı" gibi emarelere itibar etmeyiniz.