Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

SAFSÖZ HUKUK BÜROSU – AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK

Avukat Ramazan Sertan SAFSÖZ öncülüğünde kurulan Safsöz Hukuk Bürosu, temelde 5 avukat, 1 stajyer avukat ve 2 ticari danışmandan oluşan bir aile iştirakidir. Her biri kendi alanında uzman avukatlardan oluşan ve çeşitlilik arz eden portföyü sayesinde hukukun hemen her alanında hizmet vermektedir.

 

İzmir’de ticari hayatın merkezi sayılabilecek Çankaya ilçesinde bulunan hukuk büromuz toplu taşıma olarak metroya 5 dakika, tramvaya ise 2 dakika yürüme mesafesindedir. Özel araçlarıyla gelmek isteyenler içinse çevrede açık ya da kapalı çok sayıda otopark bulunmaktadır.

 

Ofis görüşmelerimiz randevu sistemi ile gerçekleşmektedir. Randevularınızı dilerseniz internet sitemiz üzerinden online olarak dilerseniz sitede yer alan iletişim numaralarından sözlü olarak alabilirsiniz. İş yoğunluğumuz ve programımıza sadık disiplinli avukatlık anlayışımız nedeniyle randevusuz görüşme kabul etmemekteyiz. Bu hususta sizlerden anlayış bekliyoruz.

 

Randevu almak için iletişime geçtiğinizde, hizmet almak istediğiniz hukuki problemin içeriği hakkında kısaca da olsa bilgi talep etmekteyiz. Bu talebimiz, görüşmelerin ve konunun uzman avukatıyla gerçekleşmesi amacı taşımakta olup telefon desteği niteliğinde değildir. Özellikle telefon iletişimlerinde destek almak istediğiniz konuyu belirtmeniz sizlere de zaman kazandıracaktır.

 

Büromuzda hukuki danışmanlık hizmeti ücretlidir. Bu husus Avukatlık Kanunu gereği yasal zorunluluktan kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte uyuşmazlığın çözümünde birlikte çalışmaya karar verilmesi halinde alınan danışmanlık ücreti, yeni yapılan avukatlık ücret sözleşmesinden doğan borçtan mahsup edilir. Özetle, mükerrer tahsil talep etmemekteyiz.

 

Sorununuz ve amacınız ne olursa olsun bizden görüş almanızı tavsiye ediyoruz. Partner avukatlarımız ve çözüm ortaklarımız sayesinde Türkiye’nin hemen her yerinde hukuki hizmet vermekteyiz.

 

Sitemizde yer alan bağlantıları kullanarak bizleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

 

Önemli Not: Sitede yer alan makalelerde yer alan bilgilerin doğrudan doğruya kişiler tarafından kullanılması sakıncalıdır. Bilgi, ipucu ve Yargıtay kararlarına ilişkin anlatımlar sadece tavsiye niteliğinde olup işbu anlatımlara dayanarak davaların asaleten takip edilmesi kesinlikle . İster ceza ister özel; hukukun her alanında olursa olsun davalarınızı alanında uzman ve tecrübeli bir avukat ile takip etmenizi öneririz. Avukatlık hizmetinin bir güven ilişkisi içermesi nedeniyle gerekli değerlendirmeyi bizzat kendiniz yapıp, sağda solda yazan "İzmir'in en iyi avukatı" gibi emarelere itibar etmeyiniz.